Sport Fixtures
Kliek op betrokke titel om te besigtig/af te laai - Click on selected title to view/download
Netbal: Donderdag 25 Augustus vs Bloemhof
Interskole Sportprogram: 27 Augustus
Hockey: Friday 19, Saturday 20 August
Hockey: Friday 12, Saturday 13 August vs DF Malan and Reddam
Netbal: Saterdag 20 Augustus vs Brackenfell
Netbal: Donderdag 18 Augustus vs De Kuilen (o.19A, o.17A)
Rugby: Saterdag 30 Julie vs Paarl Gimnasium
Voorlopige Interskole program
Hockey: Friday 29, Saturday 30 July vs Paarl Gim and Fairbairn
Netbal: Saterdag 30 Julie vs Paarl Gimnasium
Netbal: Saterdag 23 Julie vs De Kuilen
Hockey: Friday 22, Saturday 23 July
Hockey: Friday 10, Saturday 11 June
Hockey: Friday 3, Saturday 4 June
Hockey: Friday 27, Saturday 28 May
Netbal: Saterdag 14 Mei vs DF Malan
Netbal: Donderdag 12 Mei vs WCSS
Hockey: Friday 13, Saturday 14 May
Rugby: Saturday 14 May vs Boys High
Rugby: Saterdag 7 Mei vs Paul Roos
Hockey: Friday 6 May, Saturday 7 May
Rugby: Saturday 23 April vs Bellville/Bishops
Netball: Saturday 23 April vs Bellville
Hockey: Friday 22 April, Saturday 23 April
Netbal: Donderdag 21 April vs Girls High
Rugby: Saterdag 16 April vs Primrose
Hokkie: Vrydag 15 April, Saterdag 16 April
Netbal: Saterdag 16 April vs Tygerberg
Seunshokkie: 8, 9 April
Netbal: Saterdag 9 April, Bellville Toernooi A-spanne
Netbal: Saterdag 9 April, B-F Toernooi
Rugby: Saterdag 9 April
Program: Wes-Kaap Atletiek Kampioenskappe 11, 12 Maart 2016
Program: Noord-Sone Atletiek 26, 27 Februarie 2016
Program: MTBS 12 Februarie 2016
Program: Uitnodigingsbyeenkoms (Atletiek) 30 Januarie 2016
Program: Kleuresport 22 Januarie 2016
 

 

 

Vir Gebruikers

Log in

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Top